ساسکو گروپ در یک نگاه

راههای ارتباطی گروه شرکت های ساسکو


  • همدان، شهرک صنعتی بوعلی بلوار یکم، خیابان دهم شماره ۴۱۹
  • تلفن: ۰۸۱۳۴۳۸۳۲۱۲
  • تلفن: ۰۸۱۳۴۳۸۳۲۱۳
  • فروش: ۰۸۱۳۴۳۸۳۲۱۲ داخلی ۱۰۹
  • فروش: ۰۹۳۸۷۶۹۳۲۹۸-چائی چی
  • فکس: ۰۸۱۳۴۳۸۳۲۱۲ داخلی ۱۰۶
  • ایمیل: info@sascogroup.ir

درباره ما

گروه شرکت های ساسکو متشکل از سه شرکت شیرآشیان صنعت، سایدون صنعت آریا و لیماک صنعت پارسیان در شهر همدان، در شهرک صنعتی بوعلی واقع شده است. شرکت مادر، شرکت شیرآشیان صنعت می باشد که در سال ۱۳۷۹ تاسیس گردید و با تولید محصول شیر برقی EGR و دور آرام پا به عرصه صنعت قطعات خودرو گذاشت. مشتری های اولیه شرکت، شرکت های سازه گستر سایپا، ایران رادیاتور و کاربراتور ایران بودند. از سال ۱۳۸۳همگام با تغییر سیستم سوخت رسان خودرو های ساخت داخل از مدل کاربراتوری به مدل انژکتوری، سیاست های شرکت نیز براین اساس تنظیم گردید. لذا تولید محصولات جدید مطابق با به روز شدن سیستم سوخت رسان خودروهای داخلی، در سیاست کاری شرکت قرار گرفت. با توجه به این موضوع در سال ۱۳۸۴، شرکت با سازندگان اصلی دریچه هوای خودرو، جهت ساخت اجزاء و قطعات دریچه هوای پژو و پراید وارد مذاکره شد. اصلی ترین قطعه روی دریچه هوا، محصول پتانسیومتر است که دارای دانش فنی بالایی می باشد و در حال حاضر نیز، این شرکت همچنان پس از گذشت حدود ۱۰ سال تنها سازنده داخلی این قطعه می باشد. طی سال های ۸۶ تا ۹۳ انواع مدل های محصول پتانسیومتر، طراحی و ساخته شد.

در سال ۱۳۹۰ شرکت تصمیم به طراحی و ساخت یکی دیگر از قطعات اصلی دریچه هوا یعنی محصول استپر موتور، گرفت و شرکت سایدون صنعت آریا جهت ساخت این محصول تاسیس گردید. پس از یکسال تحقیق و کسب دانش فنی، اولین نمونه محصول شرکت جدید یعنی استپر موتور در آبان سال ۱۳۹۱ تولید گردید و در سال ۱۳۹۲ وارد فاز تولید انبوه گردید.

در اواخر سال ۱۳۹۲ این شرکت تصمیم به آغاز فعالیت در صنعت فولاد گرفت و با تاسیس شرکت لیماک صنعت پارسیان اقدام به واردات و راه اندازی خط کشش سرد نمود. هم اکنون این شرکت یکی از تامین کنندگان میلگردهای خوش تراش در سطح کشور می باشد.


مدیرعامل: امیرحسن مسعودیان

ایمیل: a.masoudian@sascogroup.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − دو =