بازدید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از شرکتهای ساسکو

بازدید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از شرکتهای ساسکو

به گزارش روابط عمومی شرکت­های ساسکو و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، صبح روز سه­ شنبه 10 اردیبهشت 1398 کاروان علمی و فناوری رییس‌جمهوری و معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، آقای دکتر ستاری، با هدف رفع چالش‌های زیرساختی رونق تولید دانش‌بنیان و بازدید از واحدهای فناور وارد استان همدان شد.

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و همراهان با هدف توسعه زیست‌بوم کارآفرینی و حمایت از رونق تولید دانش‌بنیان وارد همدان شدند تا از تازه‌ترین دستاوردهای فناورانه این استان دیدن کند.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با حضور در شهرک صنعتی بوعلی، از سه شرکت دانش‌بنیان سایدون صنعت آریا، پایا بسپار آریا و صنایع غذایی سحر بازدید کرد تا ضمن فراهم کردن زمینه برای رفع چالش‌ها و نیازهای زیرساختی، فرصتی ایجاد شود تا فعالان فناور همدانی به معرفی توانمندی‌ها و تولیدات فناورانه خود بپردازند.

این واحدهای دانش‌بنیان با تکیه به دانش فنی بومی و نیروی انسانی متخصص، قطعات خودرو، تجهیزات آب و آبیاری و محصولات غذایی تولید می‌کنند.

در این بازدید اهم مطالب بیان شده توسط مدیریت شرکت­های ساسکو، آقای مهندس امیرحسن مسعودیان، حول مشکلات تخصیص ارز برای تامین مواد اولیه، تعرفه­ های گمرکی مواد اولیه، کمک به رفع وابستگی جزئی قطعات CKD  از  خارج از کشور بود؛ که در زمینه رفع مشکلات فوق، آقای دکتر ستاری قول مساعد دادند.

اشتراک گذاری این پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفده =